KONST / Litografier / Färglitografi 13846152
nr 1384 6152
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Storkyrkobrinken, Stockholm. Signerad, numrerad 702/770. Motivet: 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:17:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin